Odborný seminář: Block Copolymer Self-Assembly in Solution - a Morphological Wonderland with a Range of Potential Applications

10. 3. 2015, 13.00 – 14.30 PřF UP, tř. 17. listopadu 12, Olomouc, aula (mapa)
Prof. Adi Eisenberg

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
rád bych vás osobně pozval na přednášku v rámci cyklu "Rudolf Zahradník Lecture Series", na které vystoupí Prof. Adi Eisenberg z McGill University. Prof. Eisenberg publikoval více než 400 vědeckých prací (H-index 87, více než 28 000 citací).

Přednáška s názvem "Block Copolymer Self-Assembly in Solution - a Morphological Wonderland with a Range of Potential Applications" se uskuteční v úterý 10.3.2015 ve 13:00 hod. v aule Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, 17. listopadu 12.

Při této příležitosti bude prof. Eisenbergovi předána z rukou rektora pamětní medaile UP.

Na setkání se těší
Prof. RNDr. Radek Zbořil, Ph.D.
Generální ředitel RCPTM